کارت عروسی دیجیتال

کارت عروسی دیجیتال چیست ؟

کارت عروسی دیجیتال نوعی کارت عروسی جدید تحت وب است. این کارت عروسی شامل آیتمهای مختلف مثل کلیپ متن عروسی عکس و موزیک به همراه مکان دقیق تالار می باشد .

کارت عروسی دیجیتال مزایای زیادی دارد که در زیر عنوان میکنیم .

1- افکت های حرفه ای تصویری و صوتی (همراه با کلیپ دلخواه)

طراحی بسیار زیبا در اسلاید به همراه انتخاب موزیک و عکس  توسط شما با امکان قرار دادن ساعت مراسم و آدرس دقیق متن مورد نظر شما از امکانات فوق العاده کارت دعوت دیجیتال است .

شما حتی اگر دارای کلیپ ویدیویی باشید امکان قرار دادن آن در کارت دعوت دیجیتال وجود دارد .

یکی دیگر از امکانات ما ساخت کلیپهای بسیار زیبا با هزینه مناسب جهت قرار دادن در استوری یا پست اینستاگرام و تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی است .

2 – احتیاج به ارسال حضوری ندارد

مشکل اکثر افراد و خانواده هایی که مراسم عروسی نامزدی بله برون و تولد دارن ارسال کارت دعوت به مراسم و حضور در مکانهای مختلف برای دعوت به مهمانان است .

زمانی که مهمانان مراسم شهرستان ،خارج از کشور و نقاط دوردست شهر باشندشما میتوانید  به راحتی بدون حضور در محل مورد نظر بدون پرداخت کرایه پیک پست و تاکسی کارت را به دست مهمان برسانید.

3- لوکیشن دقیق آدرس شما با استفاده از گوگل مپ

دیگر نیاز نیست که مهمانها را با آدرس یا تلفن به سمت تالار مهمانی تولد راهنمایی کنید . لوکیشن دقیق محل جشن و مهمانی تالار شما در کارت دیجیتال هست . میهمانان اگر حتی از شهرستان خارج از کشور و .. جهت حضور در مراسم با استفاده از این امکان به محل مورد نظر شما برسند .

4- تعداد کم کارت و افزایش مهمانها

فرض کنید شما تعداد 200 عدد کارت عروسی سفارش دادید و حالا چند خانواده یا اضافه شدند برای دعوت یا قبلا فراموش کرده بودید در لیست مهمانها آنها را وارد کنید . به راحتی آدرس کارت دعوت دیجیتال را برایشان ارسال میکنید . کارت دعوت دیجیتال را بی نهایت برای دوستان و مهمانهایتان ارسال نمایید .

5- قابلیت مدلهای مختلف دعوت (عروسی ، نامزدی ، تولد ،بله برون )

با خرید کارت دعوت دیجیتال شما میتوانید برای انواع مراسم عروسی ،مهمانی ،جشن تولد ،نامزدی ،حنابندان، بله برون، پاگشا و … از آن استفاده نمایید . نمونه مدلهای مختلف کارت دیجیتال را از اینجا مشاهده نمایید .